Zaterdag 21 en zondag 22 februari vaarverbod op het Verbindingskanaal ivm Gyas Hunze Race voor niet deelnemende ploegen. Er mag wel geroeid worden op het Reitdiep en Noord Willemskanaal (houdt rekening met extra drukte van en naar Gyas van deelnemende ploegen). Houdt tevens rekening met extra drukte en aanwijzingen van de organisatie bij het vertrekken en aanleggen bij het Hunze vlot.

De 23e deed Serious Rescue De Hunze aan

Home » Nieuws » De 23e deed Serious Rescue De Hunze aan

De 23e deed Serious Rescue De Hunze aan

Op maandag 23 december was. er een vaarverbod van 13.30 tot 17.00 uur.  Toen deed  Serious Rescue De Hunze aan.
De tiende editie van Serious Rescue vindt plaats van vrijdag 20 tot en met maandag 23 december en heeft als bestemming Groningen. Het thema van dit jaar is ‘De Lifeline – hulp aan slachtoffers van mensenhandel’.
In de week voor kerst (18-24 december) trekken er drie teams met 3FM-dj’s te voet door Nederland, in estafettevorm. Zij lopen één route van Goes naar Groningen. Hun tocht door Nederland word afgelegd in het kader van de 3FM-actie Serious Request.

Aanbieden cheque op Ossenmarkt

Verenigd in Serious Rescue varen leden van reddingsbrigades in drie dagen zo’n honderd kilometer. Op 20 december zijn de reddingsboten gelanceerd. Inmiddels zijn ze onderweg. Vandaag, 23 december, komen ze rond 14:00 uur aan bij De Hunze. De boten komen aan het vlot te liggen en vanaf het verenigingsgebouw vertrekt de bemanning lopend naar de Ossenmarkt om een cheque aan te bieden. Na afloop van dit gebeuren keren zij terug om vanaf De Hunze weg te varen.
Het jaarthema, ‘De Lifeline – hulp aan slachtoffers van mensenhandel’, is het doel waar Serious Rescue aan wil bijdragen door vooraf en onderweg zoveel mogelijk geld op te halen via sponsoring en andere activiteiten.