Noord-Willemskanaal: in de periode 30 juni 2025 tot en met mei 2026 zijn er stremmingen van het fietspad richting de Meerwegbrug en richting de loswal (https://www.hunze.nl/wp-content/uploads/2025/06/2025-06-25-Mail-update-werkzaamheden-Doorfietsroute-Assen-Groningen-en-bijbehorende-stremmingen.pdf).

Vaarverbod en vereniging gesloten: Dinsdag 15 juli vanaf 16:00 i.h.k.v. ‘Concert at Diep’. Geldt tot woensdag 16 juli 06:00.

45ste editie Gyas Hunze race in voorjaarszonnetje

Home » Nieuws » 45ste editie Gyas Hunze race in voorjaarszonnetje

45ste editie Gyas Hunze race in voorjaarszonnetje

Afgelopen weekend werd de 45e editie van de Gyas Hunze Race gehouden op het Verbindingskanaal. Op beide dagen een heerlijk voorjaarszonnetje wat ervoor zorgde dat het ook op het terras voor de toeschouwers goed vertoeven was. Ook de wind was de roeiers goed gezind en uiteindelijk deden 14 Hunzeploegen over beide dagen mee aan de 2,5 km achtervolgingsrace. Van deelname in een dames C2*, verschillende (C) dubbelvieren en met twee 8+en was De Hunze weer goed vertegenwoordigd in de velden. Voor menig roeier of roeister was het een leuke kennismaking met het starten van een roeiwedstrijd.

De roeisters Brigid, Emma, Marthe en Nienke gestuurd door Ollie en gecoacht door Nick behaalden een mooie overwinning in het Dames Ervaren 4* veld. Hulde! Met dank aan de inzet van alle vrijwilligers was het ook dit weer een zeer geslaagde editie.

Kijk hier voor de uitslagen en voor hier voor de foto’s van Hans Duut.