Noord-Willemskanaal: in de periode 30 juni 2025 tot en met mei 2026 zijn er stremmingen van het fietspad richting de Meerwegbrug en richting de loswal (https://www.hunze.nl/wp-content/uploads/2025/06/2025-06-25-Mail-update-werkzaamheden-Doorfietsroute-Assen-Groningen-en-bijbehorende-stremmingen.pdf).

Winschoterdiep: Beperkte doorvaart Eemskanaal tussen de Oosterhavenbrug en de Berlagebrug, vanwege het heien van nieuwe damwanden in de noordzijde van het kanaal. Er liggen pontons en werkschepen afgemeerd aan de noordzijde tot het midden van het kanaal. Beperkingen gelden tot nader bericht.

Aanmelden Herfsttocht Lettelbert- Leekstermeer, 18 oktober 2025

Home » Nieuws » Aanmelden Herfsttocht Lettelbert- Leekstermeer, 18 oktober 2025

Aanmelden Herfsttocht Lettelbert- Leekstermeer, 18 oktober 2025

Toerliefhebbers opgelet!

Zaterdag 18 oktober leidt Sieb Kemme een konvooi Hunze-boten via het Hoendiep en Lettelberterdiep naar het dorpshuis Lutjehonk in Lettelbert. Bij goed weer gaan we over het Leekstermeer weer naar huis.

De vloot vertrekt om 9 uur van het vlot en keert rond 16 uur terug. Na het opruimen is het natuurlijk tijd voor een gezellige nazit bij De Hunze.

De tocht, van 25 km,  is geschikt voor roeiers met Wherry-1 en kleine-S* en kost 20 euro per persoon waarvoor de roeiers een stevige lunch krijgen in het Lutjehonk (pinnen kan).

Aanmelden voor 11 oktober bij Sieb Kemme, skemme@educadbv.nl

*graag vermelden wanneer je geen kleine-S hebt.