De A, richting Reitdiep: vaarverbod op vrijdag 28 augustus van 11:00 tot 17:00. Ter gelegenheid van de viering van Groningens Ontzet wordt een drakenbootrace gehouden ter hoogte van Museumcafé Het Pomphuis.

Groningens Ontzet: gebouw gesloten vanaf 18:00, in verband met de opbouw van vuurwerk.

Vaarverboden op zaterdag 29 augustus in verband met de Groningen Swim Challenge en de Groningen City Swim:

De A, richting Reitdiep: vaarverbod vanaf 15:00 tot 18:00.
Alle richtingen: vaarverbod vanaf 16:30 tot 18:00.

Bubbles & Bites Tocht

Home » Nieuws » Bubbles & Bites Tocht

Bubbles & Bites Tocht

Ook dit jaar organiseren we weer de heel gezellige en lekkere Bubbles & Bites-tocht naar het Paterswoldsemeer. Op zondag 25 augustus 2024 gaan we op pad. Een dag met een heel andere beleving van roeien. Een romantisch gevoel in een bootje. Wij zorgen voor een overheerlijke picknick-lunch. Wat, is natuurlijk de grote verrassing. In ieder geval zullen de kurken weer van de flessen knallen.

Het idee is om een complete lunch klaar te maken met een klein glaasje bubbels. Rond half elf/elf uur vertrekken we vanaf de Hunze. Aan begin middag lunchen we en daarna roeien we weer terug naar de Hunze. De nadruk ligt op gezelligheid. Voor het romantische picknick-gevoel, roeien we met C2-en en Wherries. Iedereen mag mee. We hopen op veel belangstelling. De volgorde van inschrijving houden we aan.

We verwachten dat de kosten voor de lunch rond de 15-20 euro zullen liggen.

Registratie -> HIER.

Groeten

Tom Koopen en Linda Waanders