• Op zaterdag 14 november geldt er een algeheel vaarvervod van 12:00-14:30 uur vanwege de Sinterklaasintocht.
  • Op zondag 15 november geldt er een vaarverbod op het A, Reitdiep en Verbindingskanaal ivm Stadje Rond voor niet-deelnemers.
    Er mag wel op het Noord Willemskanaal geroeid worden. Deelnemers aan Stadje Rond hebben voorrang bij het vlot ivm doorwisselen van boten. Niet-deelnemers dienen hier rekening mee te houden.

De nieuwe Commissaris Recreatief Roeien en de nieuwe Secretaris stellen zich voor

Home » Nieuws » De nieuwe Commissaris Recreatief Roeien en de nieuwe Secretaris stellen zich voor

Alie Kwint – Commissaris Recreatief Roeien

Mijn roei ’carrière’ is in Groningen begonnen: ik heb tijdens mijn studie bij Gyas leren roeien. Na mijn afstuderen vond ik tijdelijk werk bij de universiteit, en bleef ik in Groningen hangen. Aangezien ik geen student meer was ben ik toen lid geworden van de Hunze (1995), en heb één jaar in de club-acht geroeid. Vervolgens brachten werk en gezin mij op andere plaatsen in Nederland en in het buitenland, en ben ik lid geweest bij verschillende roeiverenigingen.

Na onze Franse periode zijn we in 2021 weer neergestreken in Groningen, en het was voor mij vanzelfsprekend om weer naar mijn oude roeicluppie terug te gaan. Ik werd warm onthaald door een aantal mensen die mij nog kenden, en al snel vond ik mijn plekje bij de Dames Masters groep die op zondagochtend roeit. Met deze groep roei ik soms wedstrijden, soms toertochten, soms marathons, soms recreatief. Deze afwisseling bevalt me erg goed.

Nu neem ik het commissariaat Recreatief Roeien op me. Ik hoop een duidelijk aanspreekpunt te zijn voor alle recreatieve, toer- en marathonroeiers bij De Hunze en deze groep binnen het bestuur te vertegenwoordigen. Dit is een grote groep binnen De Hunze, en ik denk dat er dan ook genoeg valt te regelen en te organiseren. Ik hoor graag van jullie: vragen, opmerkingen en ideeën zijn van harte welkom!

 

Peter Marttin – Secretaris

Sinds vier jaar ben ik met veel plezier lid van “de Hunze”. Nadat ik door mijn vrouw gestrikt was voor een introductie cursus ben ik, tegen mijn verwachting in, blijven hangen; roeien bleek toch een veel leukere bezigheid dan aanvankelijk gedacht.

De bezigheid is inmiddels sport geworden en we vinden het met onze vaste roei groep ook leuk om aan wedstrijden mee te doen, sinds twee jaar af en toe zelfs op landelijk niveau.

Als secretaris zal ik proberen de functie met een eigen stijl invulling te geven maar daarbij de werkzaamheden wel even gedegen uit te voeren als mijn illustere voorgangers.

Ook bij mij zullen jullie als leden een luisterend oor vinden met vragen rondom lidmaatschap, vereniging, en algemene zaken.