Noord-Willemskanaal: in de periode 30 juni 2025 tot en met mei 2026 zijn er stremmingen van het fietspad richting de Meerwegbrug en richting de loswal (https://www.hunze.nl/wp-content/uploads/2025/06/2025-06-25-Mail-update-werkzaamheden-Doorfietsroute-Assen-Groningen-en-bijbehorende-stremmingen.pdf).

Winschoterdiep: Beperkte doorvaart Eemskanaal tussen de Oosterhavenbrug en de Berlagebrug, vanwege het heien van nieuwe damwanden in de noordzijde van het kanaal. Er liggen pontons en werkschepen afgemeerd aan de noordzijde tot het midden van het kanaal. Beperkingen gelden tot nader bericht.

Verenigingsgebouw: I.v.m. voorbereidingen lustrumactiviteiten zijn de loods, sociëteit, kleedkamers en de gym niet beschikbaar op dinsdagavond 28 oktober vanaf 20.30.

Hunzelid Erik Boot: 91 jaar en iedere week op het water

Home » Nieuws » Hunzelid Erik Boot: 91 jaar en iedere week op het water

Hunzelid Erik Boot: 91 jaar en iedere week op het water

Dat roeien een prachtige sport is die je tot op vergevorderde leeftijd kunt beoefenen bewijzen onze seniorleden. Menig beginner is jaloers op de souplesse bij in- en uitstappen en het gemak waarmee deze leden roeien. De Hunze is gezegend met een grote groep actieve senioren.

Een voorbeeld daarvan is Erik Boot, sinds begin mei roeit hij alweer mee in de donderdagochtendgroep. 14 juni was Erik jarig. Tjitske Bouma: “Op de foto zingen we hem toe ter gelegenheid van zijn 91ste verjaardag.” Van harte gefeliciteerd!

In januari 2011, al even geleden,  is er een symposium geweest over het veteranenroeien, getiteld Symposium Veteranenroeien Roeiend van A naar H. De tekst daarvan kun je hier nalezen.