Noord-Willemskanaal: in de periode 30 juni 2025 tot en met mei 2026 zijn er stremmingen van het fietspad richting de Meerwegbrug en richting de loswal (https://www.hunze.nl/wp-content/uploads/2025/06/2025-06-25-Mail-update-werkzaamheden-Doorfietsroute-Assen-Groningen-en-bijbehorende-stremmingen.pdf).

Winschoterdiep: Beperkte doorvaart Eemskanaal tussen de Oosterhavenbrug en de Berlagebrug, vanwege het heien van nieuwe damwanden in de noordzijde van het kanaal. Er liggen pontons en werkschepen afgemeerd aan de noordzijde tot het midden van het kanaal. Beperkingen gelden tot nader bericht.

Douches dameskleedkamer: I.v.m. lekkage kunnen de douches in de dameskleedkamer tot nader bericht niet worden gebruikt.

Tussenstand van de sponsoractie “Een duit voor een schuit”

Home » Nieuws » Tussenstand van de sponsoractie “Een duit voor een schuit”

Tussenstand van de sponsoractie "Een duit voor een schuit"

Met de Waterwolf-sponsoractie en de verkoop van chocolaatjes en Reitdiepbramenjam is onlangs de fondsenwerving voor aanschaf van een gestuurde C3 gestart. Het motto van de inzamelingscampagne is Een duit voor een schuit.

 (x € 1,–)
Doel19.000
11 november  1.350
4 november  1.560
Waterwolf     500
-23 september, chocola en jam     400
10 september, barbecue nieuwe leden     350
Ereledenfonds12.000
Nog te gaan   2.840