Noord-Willemskanaal: in de periode 30 juni 2025 tot en met mei 2026 zijn er stremmingen van het fietspad richting de Meerwegbrug en richting de loswal (https://www.hunze.nl/wp-content/uploads/2025/06/2025-06-25-Mail-update-werkzaamheden-Doorfietsroute-Assen-Groningen-en-bijbehorende-stremmingen.pdf).

Vaarverbod en vereniging gesloten: Dinsdag 15 juli vanaf 16:00 i.h.k.v. ‘Concert at Diep’. Geldt tot woensdag 16 juli 06:00.

Nieuwe Hunzetraditie is geboren: Lichtjestocht

Home » Nieuws » Nieuwe Hunzetraditie is geboren: Lichtjestocht

Zaterdag 22 december 2018 was de pilot lichtjes(roei)tocht tijdens Winterwelvaart. Het was een groot succes met 32 deelnemers. Ook het weer hielp mee. Het was heel feestelijk om langs alle lichtjes van de bruggen en de boten van Winterwelvaart te varen. Eén van de deelnemers stelde voor het tempo wat te vertragen door twee slagen te halen, en dan twee te strijken. Dat is misschien iets om de volgende keer te doen. De sfeervolle foto’s spreken verder voo zich.
De beste wensen namens de verlichte roeiers en het bestuur van De Hunze!