Let op ijsvorming op het Reitdiep, voorbij de Zernikebrug.

Privacyreglement en aangepaste voorwaarden

Home » Nieuws » Privacyreglement en aangepaste voorwaarden

Wet op de privacy is in gegaan

Vandaag kregen al onze leden en donateurs een mail over de nieuwe privacywet. Want daarom hebben we als Hunze onze voorwaarden aangepast en een Privacyreglement opgesteld dat per 25 mei 2018 ingaat. Die voorwaarden en het privacyreglement staan onderin de onderste blauwe balk (footer) op onze website. Het is een pdf dus je kunt hem downloaden. Voor vragen er over kun je mailen naar secretaris@hunze.nl. We staan open voor goede tips en aanvullingen en gaan er van uit dat de privacyverklaring een levend document wordt dat aangepast wordt naargelang voortschrijdend inzicht: ‘Het is nooit af’, zullen we maar zeggen.
Verder verandert er voor ons niet zoveel, behalve dat we nog eens kritisch bekijken/bekeken hebben welke gegevens we waar en met welk doel registeren. En wie daar toegang tot heeft. Daar zijn we al ver mee en dat maken we in de zomer af. Dat mag van de minister, lazen we in het nieuws. En we hebben inmiddels verwerkersovereenkomsten afgesloten. Bijvoorbeeld met de leverancier van onze ledenadministratiesoftware etc..
Omdat we geen commercieel bedrijf zijn maar een vereniging, gelden voor ons iets ‘ruimere’ regels. Dat betekent ook dat we intern en voor eigen gebruik best een ledenlijst met naam, adres, woonplaats, e-mailadres en telefoonnummer rond mogen sturen. Wie daar (helemaal of met bepaalde gegevens) niet op wil kan ook mailen naar de secretaris. In juli sturen we je een bijgewerkte ledenlijst per e-mail.